در حال بارگذاری

در حال بارگذاری ...

در نگاه رسانه

 • سینما آیه قم (تلاشی برای پیوند روحانیت و سینما)

  سینما آیه قم (تلاشی برای پیوند روحانیت و سینما)

  بخشی از گفتگوی خبرگزاری حوزه با فریدالدین فرید عصر، قائم مقام مدرسه اسلامی هنر🔻

 • تاکید رهبر معظم انقلاب بر اهتمام حوزه به موضوع هنر

  تاکید رهبر معظم انقلاب بر اهتمام حوزه به موضوع هنر

  آیت الله مرتضی مقتدایی در آیین اختتامیه پنجمین دوره جشنواره هنرهای آسمانی که در مدرسه علمیه معصومیه برگزار شد، با اشاره به استقبال طلاب از حوزه هنر، تصریح کرد: در دیداری که در دوره اول جشنواره هنرهای آسمانی با رهبر انقلاب صورت گرفت، ایشان از اینکه بحث هنر در حوزه مطرح شده است احساس خرسندی کردند و از مسؤولین این جشنواره تشکر کردند

 • عصر شعر و نشست ادبی

  عصر شعر و نشست ادبی "شعر و حوزه ی انقلابی" با حضور شعرای نخبه حوزوی

  عصر شعر و نشست ادبی "شعر و حوزه ی انقلابی" در سالن همایش های دانشگاه رضوی واقع در حرم مطهر امام رضا علیه السلام در عصر 5 شنبه سی ام دی ماه 1395 با حضور شعرای نخبه ی حوزوی از سراسر کشور، اعضای هیئت مدیره انجمن شعر طلاب قم و مشهد و شاعران حلقه ی آفتاب گردان های مشهد انجام گرفت. در نشست ادبی "شعر و حوزه ی انقلابی" شاعران روحانی از سراسر کشور از جمله قم، اردبیل، ازندران، اصفهان، ورامین، مشهد، گناباد، اصفهان، گیلان، اهواز، قزوین، شوشتر، تهران و... با موضوعات شعرانقلاب، اعتراض، وحدت اسلامی، فتنه، مدافعان حرم و آیینی به شعرخوانی پرداختند.

 • سینمایی که تنها در محدوده حس و خیال باشد، نه پایگاه عقلی دارد و نه می تواند ملت را عاقل کند.

  سینمایی که تنها در محدوده حس و خیال باشد، نه پایگاه عقلی دارد و نه می تواند ملت را عاقل کند.

  آيت الله جوادی آملی در دیدار عوامل موسی کلیم الله: به برکت انقلاب اسلامی، سینما معقول شده و محدوده آن از دور بین حس و خیال، به انتقال از عقل به خیال و از خیال به حس گسترش یافته است؛ در حقیقت سینما بعد از انقلاب اسلامی به سمت معقول شدن حرکت کرد.

 • فعالیت انجمن‌های ادبی و هنری، مهم‌ترین رویکرد اداره هنر و رسانه مشهد

  فعالیت انجمن‌های ادبی و هنری، مهم‌ترین رویکرد اداره هنر و رسانه مشهد

  اداره هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با طرح فراخوان و جذب طلّاب هنرمند و رسانه‌ای، سعی در بهبود و بالا بردن سطح و ظرفیت طلّاب در زمینه‌های هنری را دارد.