در حال بارگذاری

در حال بارگذاری ...  چاپ        ارسال به دوست

هفتمین جشنواره هنر آسمانی

برگزاری دومین جلسه کمیته های هنری

پیش از ظهر دوشنبه 24 دی ماه دومین جلسه دبیران کمیته های هنری جشنواره هنر آسمانی با هدف برگزاری هفتمین دوره جشنواره و ادامه بررسی طرح جامع هنر و برگزاری دوره های آموزشی در مدارس علمیه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیران و مسئولین اداره هنر و رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه حجت الاسلام و المسلمین قربانی و سیدنژاد برگزار شد، دبیران تمام کمیته های هنری سلیمانی، بهرامی، صالحی زاده، بطحائی و محمدزمانی به بیان نظرات در این زمینه پرداختند.


٠٨:٣٢ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٤٠٥١١٣    /    تعداد نمایش : ٩٠٥


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1397/11/03 18:50
1
0
با سلام از اینکه حوزه داره به مقوله هنر توجه جدی نشون می ده بسی خرسندیم اما این جشنواره در جهت ارتقاء سطح هنری طلاب هیچ نقشی نداره و بی خود پول امام زمان رو هدر ندین. به جای جشنواره از طلاب هنرمند حمایت کنید. بله این نحوه عمل هر گز کلاس جشنواره رو نداره ولی امام زمان راضی خواهد بود. دو باره کاری نکنید اشراق و عمار و ....دارن همین کار رو می کنن و تمام آثاری که در این و جشنواره ارائه می شن باز به دبیرخانه هنر آسمانی ارسال می شن. عاقل کار بیهوده نمی کنه!

خوشبختانه برگزاری جشنواره سالانه تنها یک بخش کوچک از فعالیت های دبیرخانه جشنواره هنر آسمانی است. بخش‌های آموزش مبانی هنر و رسانه و برگزاری نمایشگاه های مختلف هم در دستور کار این مجموعه هستند.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج